O firmie

księgowość katowice rozwój biznesu

 

Spółka ConAcc Partners została zarejestrowana w 2003 roku i od tego czasu prężnie rozwija się, rozszerzając swoją działalność o kolejne obszary związane z prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa. Wszystko po to, by realizować przyświecający nam od początku cel – dostarczyć Klientowi pełny wachlarz najwyższej jakości usług, których znaczenie jest kluczowe dla prowadzenia i rozwoju biznesu 

Dlatego też oprócz obsługi rachunkowej, składającej się na początku na główny profil działalności, naszym Klientom oferujemy również usługi z zakresu kadr i płac, doradztwa podatkowego, prawnego, ubezpieczeń, czy finansów. Zajmujemy się również inwestycjami, wspomagając w ten sposób ciekawe i innowacyjne projekty.

 

usługi-księgowe-katowice-biuro-doradztwo

 

O ponad dziesięcioletniej już obecności firmy ConAcc na rynku zadecydowało doświadczenie zawodowe naszych specjalistów, wiedza poparta wieloma dyplomami i tytułami, ciągły rozwój zawodowy, a przede wszystkim coraz wszechstronniejsza i pełniejsza obsługa. Dzięki temu współpracujący z nami przedsiębiorcy mogą powierzyć wszystkie swoje sprawy w jedne – dobre i odpowiedzialne – ręce, zyskując w ten sposób gwarancję uporządkowania i kontroli nad działalnością firmy.

Właśnie dlatego z naszych usług korzystają zarówno duże podmioty, również te notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych, jak i mniejsze, nierzadko jednoosobowe firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i mając na uwadze ich czas i komfort, staramy się być coraz bliżej. Rozwijamy więc swoją działalność w kolejnych miastach Śląska i Zagłębia, zapraszając do współpracy tamtejszych przedsiębiorców. Obecnie poza Katowicami posiadamy swoje oddziały w Bielsku-Białej, Gliwiach oraz Bytomiu.